Każdy kto obchodzi się z CMS Joomla! lub na innych CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, że prawdziwym plusem owych systemów nie jest CMS sam w sobie, lecz dodatkowo przygotowane dla nich dodatki . Dla Joomli takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to kluczowy, jednakowoż najbardziej złożony składnik CMS Joomla!. Grono wspomnianych dodatków dla CMS Joomla! zawiera się w tysiącach. Warto mieć na uwadze, że wspólnota tego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie rośnie i pisze nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem dla CMS Joomla! jest Pro Magic Audio Player DPCalendar Lite, czy Improved AJAX Login Register Także Wśród tych rozszerzeń odnajdziemy komponent - Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart.

Co nieco o Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart

Rozszerzenie Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart to dobry przykład na to jak w kilku krokach dostać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS usług, które dotychczas nie były dostępne, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, że dodatki (a spośród nich np. Pro Magic Audio Player bądź właśnie Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart) pozwalają na wyposażenie portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Taki sposób, przy zachowaniu należytej ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co najważniejsze - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart do CMS Joomla?

Jeżeli instalacja Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart wzbudza w Was strach i czujecie, że może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart, praktycznie sprowadza się do wczytania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który modelowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika instalacja Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart niczym nie różni się od instalacji dodatku Pro Magic Audio Player lub DPCalendar Lite, czy też Improved AJAX Login Register itp. Po wgraniu paczki z Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart rozszerzenie zostanie samodzielnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli jesteście ciekawi na temat Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart, proponujemy "zagłębić" się w home page dewelopera tego rozwiązania. Najłatwiej na nią trafić wpisując frazę „Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: www.google.com/search?q=Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart + Joomla

Bezpieczne stosowanie komponentu Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem rozszerzenia Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart. W tym miejscu ważną sprawą jest troska o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem na aktualizację Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronie dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart, Pro Magic Audio Player, DPCalendar Lite bądź Improved AJAX Login Register rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, a przy tym również aktualność...Joomli

Pobieranie Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie populacja Joomli codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy, że przekazane przez nas porady na temat Cmsmart One Page Checkout for Virtuemart będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.