Każdy kto skupia się na Joomla oraz na innych CMS (Wordpress, Drupal, itd.) wie, że realną cechą dodatnią programów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz specjalnie utworzone dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty (po ang. components). Komponent to elementarny, ale najbardziej złożony składnik do Joomla. Ilość wspomnianych dodatków dla Joomla! mieści się w tysiącach. Warto mieć w pamięci, że społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie się powiększa i przygotowując nowe i kreatywne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla jest Content Templater Jumi, czy Tabs Także Wśród tych rozszerzeń jesteśmy w stanie znaleźć komponent - DisplayNews by BK.

Co nieco o DisplayNews by BK

Rozszerzenie DisplayNews by BK to idealny wzór na to jak w niewielu działaniach jesteśmy w stanie powiększyć liczbę oferowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie do końca były dostępne, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( spośród nich np. Content Templater bądź właśnie DisplayNews by BK) pozwalają na wyposażenie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod Joomla. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu należytej ostrożności pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności portalu w miarę bezpieczny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W jaki sposób zainstalować DisplayNews by BK w Joomla?

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja opisywanego dodatku może Was przeróść - "relax", bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy DisplayNews by BK, sprowadza się w zasadzie do załadowania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który modelowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja DisplayNews by BK niczym nie różni się od instalacji dodatku Content Templater lub Jumi, czy też Tabs itp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem DisplayNews by BK komponent zostanie automatycznie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów na temat DisplayNews by BK, proponujemy "zagłębić" się w home page producenta niniejszego rozszerzenia. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując frazę „DisplayNews by BK” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: www.google.com/search?q=DisplayNews by BK + Joomla

Bezpieczeństwo używania DisplayNews by BK

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - DisplayNews by BK jest bezpieczny . W tym miejscu najistotniejszą kwestią powinno być troska o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem na aktualizację DisplayNews by BK to wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronie dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie DisplayNews by BK, Content Templater, Jumi bądź Tabs rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie DisplayNews by BK

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie DisplayNews by BK jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku DisplayNews by BK) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady na temat DisplayNews by BK były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie „czarną magią” - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.