Ten kto wykorzystuje Joomla albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, że realną zaletą takich systemów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, a specjalnie stworzone dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o Joomlę takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to kluczowy, ale najbardziej złożony składnik Joomli. Zbiór wspomnianych rozszerzeń dla CMS Joomla! zawiera się w tysiącach. Warto pamiętać, że społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią stale poszerza się i opracowuje nowe i kreatywne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem dla CMS Joomla! jest Facebook-Twitter-Google+1 Simple Image Gallery, czy SEO-Generator Również Wśród owych rozszerzeń jesteśmy w stanie wyszukać komponent - Facebook-Twitter-Google+1.

Co nieco o Facebook-Twitter-Google+1

Facebook-Twitter-Google+1 jest świetnym przykładem na to jak w niewielu prostych posunięciach możemy powiększyć liczbę oferowanych przez CMS usług, które dotąd nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( spośród nich np. Facebook-Twitter-Google+1 bądź właśnie Facebook-Twitter-Google+1) pozwalają na urządzenie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomli. Taki sposób, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności serwisu w miarę bezpieczny i stabilny sposób, a co najistotniejsze - bez znajomości zasad programowania.

Sposób instalacji Facebook-Twitter-Google+1

Jeżeli czujecie strach, że instalacja dodatku może Was przeróść - uspokajamy, bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na stronie twórcy Facebook-Twitter-Google+1, sprowadza się co do zasady do wgrania paczki instalacyjnej za sprawą standardowego instalatora, który modelowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Facebook-Twitter-Google+1 niczym nie różni się od instalacji dodatku Facebook-Twitter-Google+1 lub Simple Image Gallery, czy też SEO-Generator itp. Po wgraniu paczki z Facebook-Twitter-Google+1 komponent zostanie samoistnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej interesujących detali na temat Facebook-Twitter-Google+1, proponujemy "zagłębić" się w home page dewelopera niniejszego rozwiązania. Najprościej jest ją znaleźć wpisując frazę „Facebook-Twitter-Google+1” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: Dokumentacja dodatku

Bezpieczne stosowanie Facebook-Twitter-Google+1

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem Facebook-Twitter-Google+1. Tutaj ważną kwestią jest zadbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem aktualizacji Facebook-Twitter-Google+1 to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję znajdziemy na stronie dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Facebook-Twitter-Google+1, Facebook-Twitter-Google+1, Simple Image Gallery bądź SEO-Generator receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie Facebook-Twitter-Google+1

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Facebook-Twitter-Google+1) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat Facebook-Twitter-Google+1 były dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie „czarną magią” - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.