Ten kto zajmuje się Joomla! albo na innych CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, że rzeczywistą mocną stroną tych programów nie jest CMS sam w sobie, lecz specjalnie utworzone dla nich dodatki. Jeżeli mówimy o Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty (po ang. components). Komponenty to fundamentalne, jednakże najbardziej złożone ogniwa Joomla. Grono wspomnianych pluginów dla CMS Joomla! mieści się w tysiącach. Warto mieć w pamięci, że społeczność tego CMS nieustannie wzrasta i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym komponentem dla Joomla jest Art Calendar EasyBlog, czy RSFirewall! Również Wśród tychże wtyczek znajdziemy komponent - FW Real Estate.

Parę zdań o FW Real Estate

Rozszerzenie FW Real Estate to świetny przykład na to jak w niewielu krokach otrzymać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS usług, które dotychczas nie były dostępne, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto przypomnieć, że dodatki ( wśród nich np. Art Calendar bądź właśnie FW Real Estate) pozwalają na urządzenie portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod Joomla. Takie podejście, przy zachowaniu ostrożności pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności naszego serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co najważniejsze - bez znajomości zasad programowania.

Instalacja FW Real Estate w Joomla

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wzbudza w Was obawę i czujecie, że Was przerasta - wyluzujcie, bez obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy FW Real Estate, co do zasady sprowadza się do wgrania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie instalacja FW Real Estate niczym nie różni się od instalacji dodatku Art Calendar lub EasyBlog, czy też RSFirewall! itp. Po wgraniu paczki z FW Real Estate komponent zostanie samoczynnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej interesujących detali na temat FW Real Estate, proponujemy Wam "zagłębić" się w witrynę twórcy niniejszego rozwiązania. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując frazę „FW Real Estate” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: www.google.com/search?q=FW Real Estate + Joomla

Bezpieczeństwo stosowania rozszerzenia FW Real Estate

Możliwe, że zastanawiasz się czy komponent - FW Real Estate jest bezpieczny . W tym miejscu istotną sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem na aktualizację FW Real Estate będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję znajdziemy na stronie twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek FW Real Estate, Art Calendar, EasyBlog bądź RSFirewall! receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, ale również aktualność...CMS Joomla!

Z jakiej strony ściągnąć FW Real Estate

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie FW Real Estate jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku FW Real Estate) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym community Joomla! bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat FW Real Estate były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.