Ten kto użytkuje Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, że realną zaletą owych systemów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, a specjalnie utworzone dla nich rozszerzenia. Dla CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty (po ang. components). Komponenty to elementarne, ale najbardziej skomplikowane częsci Joomla. Ilość wspomnianych pluginów dla Joomla! mieści się w tysiącach. Warto mieć na uwadze, że społeczność tego CMS ciągle się powiększa i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym komponentem dla Joomla jest AutoTweet NG Contact Enhanced Component, czy RealEstateManager Także Wśród owych programów możemy znaleźć komponent - GMapFP : Google Map.

Garść zdań o GMapFP : Google Map

GMapFP : Google Map jest interesującym przykładem na to jak w paru krokach jesteśmy w stanie powiększyć liczbę oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie były dostępne, albo mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Warto pamiętać, że dodatki ( spośród nich np. AutoTweet NG bądź właśnie GMapFP : Google Map) pozwalają na urządzenie portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomla. Taki sposób, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezpieczny i stabilny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Sposób instalacji GMapFP : Google Map

Jeżeli instalacja GMapFP : Google Map wzbudza w Was obawy i czujecie, że Was przerasta - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy GMapFP : Google Map, sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który normalnie znajduje się w Joomla!, a więc instalacja GMapFP : Google Map niczym nie różni się od instalacji dodatku AutoTweet NG lub Contact Enhanced Component, czy też RealEstateManager itp. Po wgraniu paczki z GMapFP : Google Map komponent zostanie automatycznie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów na temat GMapFP : Google Map, proponujemy "zagłębić" się w witrynę autora niniejszego rozszerzenia. Najłatwiej na nią trafić wpisując frazę „GMapFP : Google Map” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: www.google.com/search?q=GMapFP : Google Map + Joomla

Bezpieczne użytkowanie GMapFP : Google Map

Pewnie niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla Joomla! - GMapFP : Google Map jest bezpieczny . Tutaj kardynalną sprawą zdaje się być dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem aktualizacji GMapFP : Google Map to wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronie twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie GMapFP : Google Map, AutoTweet NG, Contact Enhanced Component bądź RealEstateManager receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...Joomli

Jak ściągnąć GMapFP : Google Map

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie GMapFP : Google Map jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku GMapFP : Google Map) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe wskazówki na temat GMapFP : Google Map będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą firmą. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.