Każdy kto zajmuje się Joomla! oraz na innych CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, iż prawdziwym plusem programów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, a dodatkowo utworzone dla nich rozszerzenia . Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty (po ang. components). Komponent to kluczowy, ale najbardziej zaawansowany składnik do CMS Joomla!. Grono wspomnianych pluginów dla CMS Joomla! mieści się w tysiącach. Należy pamiętać, iż wspólnota tego CMS nieustannie wzrasta i przygotowywuje nowe i kreatywne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla Joomla jest All Weblinks Creative Contact Form, czy JoomShopping Także Wśród owych rozszerzeń znajdziemy komponent - Hotspots Pro.

Nieco zdań na temat Hotspots Pro

Hotspots Pro to idealny przykład na to jak w paru działaniach możemy wpłynąć na grono oferowanych przez CMS usług jakie dotychczas nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( wśród nich np. All Weblinks bądź właśnie Hotspots Pro) pozwalają na zagospodarowanie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod CMS Joomla!. Taki sposób, przy zachowaniu należytej ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością portalu w miarę bezpieczny sposób, a co najistotniejsze - bez znajomości zasad programowania.

W jaki sposób zaimplementować Hotspots Pro do CMS Joomla?

Jeżeli obawiacie się, że instalacja opisywanego pluginu Was przerośnie - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Hotspots Pro, sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej za sprawą zwykłego instalatora, który domyślnie ma lokalizację w CMS Joomla!, czyli instalacja Hotspots Pro niczym nie różni się od instalacji dodatku All Weblinks lub Creative Contact Form, czy też JoomShopping itp. Po instalacji paczki z Hotspots Pro komponent zostanie samoczynnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów na temat Hotspots Pro, proponujemy "zagłębić" się w stronę twórcy tego rozwiązania. Najprościej jest ją wyszukać bezpośrednio wpisując frazę „Hotspots Pro” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: Dokumentacja dodatku

Bezpieczne korzystanie komponentu Hotspots Pro

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem aplikacji Hotspots Pro. W tym miejscu przewodnią sprawą zdaje się być troska o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji Hotspots Pro będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronie dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek Hotspots Pro, All Weblinks, Creative Contact Form bądź JoomShopping receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, ale również aktualność...Joomli

Skąd bezpiecznie ściągnąć Hotspots Pro

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Hotspots Pro jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Hotspots Pro) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas sugestie na temat Hotspots Pro będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.