Każdy kto jest pasjonatem Joomla lub na innych CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, iż rzeczywistym plusem tych systemów nie jest CMS sam w sobie, a specjalnie opracowane dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (po ang. components). Komponent to podstawowy, ale najbardziej złożony składnik do Joomli. Liczba wspomnianych dodatków dla Joomli zawiera się w tysiącach. Warto mieć na uwadze, iż grupa społeczna tego Systemu Zarządzania Treścią ciągle wzrasta i wymyśla nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla jest AntiCopy Breezing Forms Pro, czy RSFirewall! Również Wśród tych dodatków jesteśmy w stanie wyszukać komponent - Improved AJAX Login Register.

Nieco słów w temacie Improved AJAX Login Register

Improved AJAX Login Register jest prostym przykładem na to jak w niewielu prostych aktach możemy powiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotychczas nie do końca były dostępne, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto pamiętać, że dodatki ( wśród nich np. AntiCopy bądź właśnie Improved AJAX Login Register) pozwalają na wyposażenie witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomli. Taki sposób, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności naszego portalu w miarę bezpieczny sposób, a co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja Improved AJAX Login Register w CMS Joomla

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wzbudza w Was obawę i czujecie, że Was przerasta - wyluzujcie, nie ma obaw:). Instalacja - co przeczytamy na stronie twórcy Improved AJAX Login Register, praktycznie sprowadza się do wgrania paczki instalacyjnej za sprawą zwykłego instalatora, który modelowo znajduje się w Joomla!, a co z tego wynika instalacja Improved AJAX Login Register niczym nie różni się od instalacji dodatku AntiCopy lub Breezing Forms Pro, czy też RSFirewall! itp. Po wgraniu paczki z Improved AJAX Login Register komponent zostanie z automatu dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej detali na temat Improved AJAX Login Register, proponujemy "zagłębić" się w home page twórcy tego rozwiązania. Najłatwiej jest ją wyszukać wpisując frazę „Improved AJAX Login Register” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: www.google.com/search?q=Improved AJAX Login Register + Joomla

Bezpieczne użytkowanie rozszerzenia Improved AJAX Login Register

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem pluginu Improved AJAX Login Register. W tym miejscu kardynalną kwestią zdaje się być dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację Improved AJAX Login Register będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie możemy przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronie producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek Improved AJAX Login Register, AntiCopy, Breezing Forms Pro bądź RSFirewall! rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie Improved AJAX Login Register

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku Improved AJAX Login Register) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe rady na temat Improved AJAX Login Register będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.