Każdy kto jest pasjonatem Joomla albo na innych CMS (Wordpress, Drupal, itp.) wie, iż największą mocną stroną takich programów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz specjalnie utworzone dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to kluczowy, jednakże najbardziej złożony składnik do CMS Joomla!. Ilość wspomnianych dodatków dla CMS Joomla! zawiera się w tysiącach. Należy mieć na uwadze, iż społeczność tego CMS ciągle się powiększa i opracowując nowe , kreatywne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem dla CMS Joomla! jest EasyDiscuss JComments, czy uddeIM Także Wśród owych programów jesteśmy w stanie wyszukać komponent - IProperty Real Estate.

Kilka zdań o IProperty Real Estate

IProperty Real Estate to idealny wzór na to jak w paru prostych zabiegach jesteśmy w stanie zwiększyć grono oferowanych przez CMS zastosowań jakie przedtem nie były dostępne, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( spośród nich np. EasyDiscuss bądź właśnie IProperty Real Estate) pozwalają na urządzenie portalu w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejście, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezpieczny i stabilny sposób, a co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja IProperty Real Estate w Joomla

Jeżeli macie obawę, że instalacja rozszerzenia Was przerośnie - spokojnie, nie ma obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na stronie twórcy IProperty Real Estate, praktycznie sprowadza się do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który modelowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja IProperty Real Estate niczym nie różni się od instalacji dodatku EasyDiscuss lub JComments, czy też uddeIM itp. Po instalacji paczki z komponentem IProperty Real Estate rozszerzenie zostanie samoistnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli jesteście ciekawi na temat IProperty Real Estate, proponujemy "zagłębić" się w home page autora niniejszego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „IProperty Real Estate” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: Dokumentacja dodatku

Bezpieczne używanie IProperty Real Estate

Może niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - IProperty Real Estate jest bezpieczny . Tutaj kardynalną sprawą powinno być troska o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację IProperty Real Estate będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji poprzez panel zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronie twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie IProperty Real Estate, EasyDiscuss, JComments bądź uddeIM rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Z jakiej strony pobrać IProperty Real Estate

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie IProperty Real Estate jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku IProperty Real Estate) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie populacja Joomli bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że powyższe instrukcje na temat IProperty Real Estate będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie „czarną magią” - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.