Ten kto użytkuje Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, iż realnym plusem owych systemów nie jest CMS sam w sobie, a specjalnie stworzone dla nich rozszerzenia . Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to elementarny, jednakże najbardziej skomplikowany składnik Joomla. Ilość wspomnianych dodatków dla Joomla! mieści się w tysiącach. Należy mieć na uwadze, iż "community" tego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie się powiększa i przygotowując nowe , kreatywne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla jest EFSEO - Easy Frontend SEO Jumi, czy uddeIM Również Wśród tychże pluginów jesteśmy w stanie znaleźć komponent - JSN ImageShow PRO.

Parę słów w temacie JSN ImageShow PRO

Rozszerzenie JSN ImageShow PRO to świetny przykład na to jak w paru prostych krokach dostać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS usług jakie dotąd nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Warto przypomnieć, że dodatki (a wśród nich np. EFSEO - Easy Frontend SEO bądź właśnie JSN ImageShow PRO) pozwalają na zagospodarowanie naszej strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomla. Takie podejście, przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezpieczny i stabilny sposób, a co istotne - bez umiejętności programowania.

Sposób instalacji JSN ImageShow PRO

Wracając do JSN ImageShow PRO. Jeżeli czujecie obawę, że instalacja rozszerzenia Was przerośnie - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji JSN ImageShow PRO, sprowadza się co do zasady do wczytania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który typowo znajduje się w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja JSN ImageShow PRO niczym nie różni się od instalacji dodatku EFSEO - Easy Frontend SEO lub Jumi, czy też uddeIM itp. Po wgraniu paczki z JSN ImageShow PRO rozszerzenie zostanie samoistnie załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli jesteście zainteresowani na temat JSN ImageShow PRO, proponujemy Wam "zagłębić" się w stronę producenta tego rozszerzenia. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując frazę „JSN ImageShow PRO” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: www.google.com/search?q=JSN ImageShow PRO + Joomla

Bezpieczne korzystanie komponentu JSN ImageShow PRO

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem JSN ImageShow PRO. W tym miejscu najistotniejszą kwestią jest troska o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem na aktualizację JSN ImageShow PRO będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronie producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie JSN ImageShow PRO, EFSEO - Easy Frontend SEO, Jumi bądź uddeIM receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...Joomli

Z jakiej strony ściągnąć JSN ImageShow PRO

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie JSN ImageShow PRO jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku JSN ImageShow PRO) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczeństwo Joomli codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe porady na temat JSN ImageShow PRO będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.