Ten kto zajmuje się Joomla i na innych CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, że realną potęgą takich programów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz specjalnie napisane dla nich rozszerzenia. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to zasadnicze, i najbardziej skomplikowane składowe Joomli. Ilość wspomnianych rozszerzeń dla Joomla! mieści się w tysiącach. Warto pamiętać, że społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią ciągle się powiększa i opracowując nowe i kreatywne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla CMS Joomla! jest JS Social Slider Jumi, czy Custom Filters Pro Także Wśród tychże wtyczek możemy wyszukać komponent - JSN PowerAdmin.

Trochę słów o JSN PowerAdmin

Rozszerzenie JSN PowerAdmin to idealny przykład na to jak w kilku krokach dostać możliwość powiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, że dodatki (a spośród nich np. JS Social Slider bądź właśnie JSN PowerAdmin) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomli. Takie podejście, przy zachowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co istotne - bez umiejętności programowania.

Sposób instalacji JSN PowerAdmin

Jeżeli instalacja JSN PowerAdmin wzbudza w Was obawy i czujecie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma obaw:). Instalacja - co przeczytamy na witrynie twórcy JSN PowerAdmin, sprowadza się co do zasady do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który normalnie ma lokalizację w Joomla!, a co za tym idzie instalacja JSN PowerAdmin niczym nie różni się od instalacji dodatku JS Social Slider lub Jumi, czy też Custom Filters Pro itp. Po wgraniu paczki z JSN PowerAdmin rozszerzenie zostanie z automatu załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli chcecie poznać więcej interesujących detali na temat JSN PowerAdmin, proponujemy Wam "zagłębić" się w stronę autora tego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując frazę „JSN PowerAdmin” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: Dokumentacja dodatku

Bezpieczeństwo użytkowania rozszerzenia JSN PowerAdmin

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent dla Joomla! - JSN PowerAdmin jest bezpieczny . Tutaj najistotniejszą sprawą jest dbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem na aktualizację JSN PowerAdmin będzie wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeśli nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronie producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek JSN PowerAdmin, JS Social Slider, Jumi bądź Custom Filters Pro rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, ale również aktualność...Joomli

Skąd pobrać JSN PowerAdmin

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie JSN PowerAdmin jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku JSN PowerAdmin) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat JSN PowerAdmin były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.