Każdy kto obchodzi się z Joomla lub na innych CMS (Wordpress, Drupal, etc.) wie, iż prawdziwym plusem programów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz dodatkowo wykreowane dla nich dodatki . Dla CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (po ang. components). Komponenty to fundamentalne, ale najbardziej skomplikowane ogniwa Joomli. Grono wspomnianych pluginów dla CMS Joomla! zawiera się w tysiącach. Warto mieć na uwadze, iż grupa społeczna tego CMS ciągle rośnie i wymyśla nowe i kreatywne rozwiązania. Na przykład rozszerzeniem dla Joomla jest qlform Maxi Menu CK, czy Membership Pro Również Wśród tych dodatków możemy wyszukać komponent - Perfect Ajax Popup Contact Form.

Pora na kilka zdań o Perfect Ajax Popup Contact Form

Rozszerzenie Perfect Ajax Popup Contact Form to świetny wzór na to jak w kilku ruchach jesteśmy w stanie powiększyć liczbę oferowanych przez CMS Joomla usług, które dotychczas nie do końca były dostępne, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Warto przypomnieć, że dodatki ( wśród nich np. qlform bądź właśnie Perfect Ajax Popup Contact Form) pozwalają na urządzenie naszej strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomli. Taki sposób, przy zachowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności serwisu w miarę bezpieczny i stabilny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja Perfect Ajax Popup Contact Form w CMS Joomla

Powracając do Perfect Ajax Popup Contact Form. Jeżeli instalacja Perfect Ajax Popup Contact Form wzbudza w Was strach i czujecie, że Was przerasta - wyluzujcie, bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Perfect Ajax Popup Contact Form, sprowadza się w zasadzie do załadowania paczki instalacyjnej za sprawą standardowego instalatora, który domyślnie ma lokalizację w Joomla!, czyli instalacja Perfect Ajax Popup Contact Form niczym nie różni się od instalacji dodatku qlform lub Maxi Menu CK, czy też Membership Pro itp. Po wgraniu paczki z Perfect Ajax Popup Contact Form rozszerzenie zostanie automatycznie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli macie ochotę poznać więcej detali na temat Perfect Ajax Popup Contact Form, proponujemy "zagłębić" się w witrynę dewelopera tego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując frazę „Perfect Ajax Popup Contact Form” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: www.google.com/search?q=Perfect Ajax Popup Contact Form + Joomla

Bezpieczne używanie komponentu Perfect Ajax Popup Contact Form

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Perfect Ajax Popup Contact Form jest bezpieczny . W tym miejscu kardynalną kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Najprostszym sposobem na aktualizację Perfect Ajax Popup Contact Form będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronie autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek Perfect Ajax Popup Contact Form, qlform, Maxi Menu CK bądź Membership Pro rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie Perfect Ajax Popup Contact Form

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Perfect Ajax Popup Contact Form) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe sugestie na temat Perfect Ajax Popup Contact Form będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie „czarną magią” - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.