Ten kto zajmuje się Joomla! i na innych CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, iż największą potęgą tych systemów nie jest CMS sam w sobie, a specjalnie napisane dla nich aplikacje. Dla CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to elementarne, ale przy tym najbardziej złożone cząstki CMS Joomla!. Ilość wspomnianych dodatków dla Joomli mieści się w tysiącach. Warto pamiętać, iż społeczność tego CMS bez przerwy rośnie i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla CMS Joomla! jest News Show Pro GK4 Google Maps by Reumer, czy Solidres Również Wśród tych rozszerzeń odnajdziemy komponent - Pro Magic Audio Player.

Parę zdań na temat Pro Magic Audio Player

Rozszerzenie Pro Magic Audio Player jest dobrym przykładem na to jak w paru ruchach dostać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS zastosowań jakie przedtem nie do końca były dostępne, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, że dodatki (a spośród nich np. News Show Pro GK4 bądź właśnie Pro Magic Audio Player) pozwalają na urządzenie naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezpieczny sposób, a co najistotniejsze - bez umiejętności programowania.

W jaki sposób zaimplementować Pro Magic Audio Player w CMS Joomla?

Powracając do Pro Magic Audio Player. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wzbudza w Was obawę i czujecie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma obaw:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji Pro Magic Audio Player, co do zasady sprowadza się do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Pro Magic Audio Player niczym nie różni się od instalacji dodatku News Show Pro GK4 lub Google Maps by Reumer, czy też Solidres itp. Po wgraniu paczki z komponentem Pro Magic Audio Player komponent zostanie samoczynnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli jesteście ciekawi na temat Pro Magic Audio Player, proponujemy Wam "zagłębić" się w stronę twórcy niniejszego rozwiązania. Najprościej jest ją znaleźć wpisując frazę „Pro Magic Audio Player” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: Dokumentacja dodatku

Bezpieczne używanie Pro Magic Audio Player

Możliwe, iż zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji Pro Magic Audio Player. W tym miejscu ważną sprawą powinno być troska o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji Pro Magic Audio Player będzie wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najnowszą wersję znajdziemy na stronie autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Pro Magic Audio Player, News Show Pro GK4, Google Maps by Reumer bądź Solidres receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie Pro Magic Audio Player

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie Pro Magic Audio Player jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Pro Magic Audio Player) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym community Joomli nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie „czarną magią” - skontaktuj się z naszą firmą. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.