Każdy kto pasjonuje się Joomla! albo na innych CMS (Wordpress, Drupal, itp.) wie, że realnym plusem owych programów nie jest CMS sam w sobie, lecz specjalnie utworzone dla nich rozszerzenia . Jeżeli mówimy o Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty (po ang. components). Komponenty to bazowe, jednakowoż najbardziej złożone cząstki CMS Joomla!. Liczba wspomnianych pluginów dla Joomla! zawiera się w tysiącach. Warto mieć na uwadze, że wspólnota tego Systemu Zarządzania Treścią bez przerwy poszerza się i opracowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem dla CMS Joomla! jest Cache Cleaner Maxi Menu CK, czy OSOLCaptcha Także Wśród tychże wtyczek jesteśmy w stanie wyszukać komponent - RAXO All-mode PRO.

Co nieco o RAXO All-mode PRO

Rozszerzenie RAXO All-mode PRO jest prostym przykładem na to jak w niewielu zabiegach dostać możliwość powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( wśród nich np. Cache Cleaner bądź właśnie RAXO All-mode PRO) pozwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposób, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę bezpieczny i stabilny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować RAXO All-mode PRO do CMS Joomla?

Powracając do RAXO All-mode PRO. Jeżeli macie obawę, że instalacja tego rozszerzenia Was przerośnie - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji RAXO All-mode PRO, co do zasady sprowadza się do wgrania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który typowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja RAXO All-mode PRO niczym nie różni się od instalacji dodatku Cache Cleaner lub Maxi Menu CK, czy też OSOLCaptcha itp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem RAXO All-mode PRO rozszerzenie zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli ciekawią Was szczegóły na temat RAXO All-mode PRO, proponujemy "zagłębić" się w home page dewelopera niniejszego rozwiązania. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wpisując frazę „RAXO All-mode PRO” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: www.google.com/search?q=RAXO All-mode PRO + Joomla

Bezpieczne stosowanie RAXO All-mode PRO

Być może niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - RAXO All-mode PRO jest bezpieczny . W tym miejscu ważną kwestią powinno być troska o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji RAXO All-mode PRO to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronie twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek RAXO All-mode PRO, Cache Cleaner, Maxi Menu CK bądź OSOLCaptcha receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Jak pobrać RAXO All-mode PRO

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie RAXO All-mode PRO jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku RAXO All-mode PRO) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie community Joomli codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas informacje na temat RAXO All-mode PRO będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie „czarną magią” - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.