Ten kto skupia się na Joomla lub na innych CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, że prawdziwą mocną stroną tych systemów nie jest CMS sam w sobie, lecz dodatkowo dedykowane dla nich programy . Dla Joomli takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to elementarny, ale najbardziej złożony składnik do Joomla. Liczba wspomnianych dodatków dla CMS Joomla! zawiera się w tysiącach. Należy mieć na uwadze, że społeczność tego CMS systematycznie rośnie i opracowując nowe , kreatywne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem dla Joomla jest Autostand Mosets Tree, czy ARI Ext Menu Również Wśród owych wtyczek możemy znaleźć komponent - RD-Autos Single Dealer.

Co nieco o RD-Autos Single Dealer

Rozszerzenie RD-Autos Single Dealer to idealny wzór na to jak w paru prostych ruchach możemy powiększyć liczbę oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie były dostępne, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Warto pamiętać, że dodatki (a wśród nich np. Autostand bądź właśnie RD-Autos Single Dealer) pozwalają na urządzenie naszej portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Taki sposób, przy zachowaniu należytej ostrożności pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności portalu w miarę bezpieczny i stabilny sposób, a co najważniejsze - bez umiejętności programowania.

Procedura instalacji RD-Autos Single Dealer

Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego dodatku Was przerośnie - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji RD-Autos Single Dealer, co do zasady sprowadza się do wczytania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który modelowo znajduje się w Joomla!, czyli instalacja RD-Autos Single Dealer niczym nie różni się od instalacji dodatku Autostand lub Mosets Tree, czy też ARI Ext Menu itp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem RD-Autos Single Dealer rozszerzenie zostanie automatycznie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat RD-Autos Single Dealer, proponujemy Wam "zagłębić" się w stronę twórcy niniejszego rozwiązania. Najłatwiej jest ją wyszukać bezpośrednio wpisując frazę „RD-Autos Single Dealer” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: Dokumentacja dodatku

Bezpieczeństwo użytkowania rozszerzenia RD-Autos Single Dealer

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent - RD-Autos Single Dealer jest bezpieczny . W tym miejscu kardynalną kwestią jest dbanie o jego aktualność. Najprostszym sposobem na aktualizację RD-Autos Single Dealer będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeśli nie możemy wykonać w/w aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronie producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek RD-Autos Single Dealer, Autostand, Mosets Tree bądź ARI Ext Menu rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Z jakiej strony ściągnąć RD-Autos Single Dealer

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku RD-Autos Single Dealer) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie populacja Joomla! nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje na temat RD-Autos Single Dealer będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.