Każdy kto korzysta z Joomla albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, że prawdziwym plusem programów nie jest CMS sam w sobie, lecz dodatkowo dedykowane dla nich programy . Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, takimi dodatkami są Komponenty (po ang. components). Komponenty to fundamentalne, ale najbardziej złożone segmenty Joomla. Zbiór wspomnianych dodatków dla Joomli mieści się w tysiącach. Należy mieć na uwadze, że społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie poszerza się i przygotowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym komponentem dla CMS Joomla! jest All Weblinks Advanced Module Manager, czy RAXO All-mode PRO Także Wśród owych pluginów odnajdziemy komponent - RD e-Tickets.

Co nieco o RD e-Tickets

Rozszerzenie RD e-Tickets to idealny wzór na to jak w paru prostych ruchach dostać możliwość powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto przypomnieć, że dodatki ( wśród nich np. All Weblinks bądź właśnie RD e-Tickets) pozwalają na wyposażenie portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Taki sposób, przy zachowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności serwisu w miarę bezpieczny i stabilny sposób, a co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Procedura instalacji RD e-Tickets

Wracając do RD e-Tickets. Jeżeli instalacja RD e-Tickets wzbudza w Was obawy i czujecie, że Was przerasta - wyluzujcie, bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji RD e-Tickets, praktycznie sprowadza się do załadowania paczki instalacyjnej za pomocą zwykłego instalatora, który typowo znajduje się w Joomla!, a więc instalacja RD e-Tickets niczym nie różni się od instalacji dodatku All Weblinks lub Advanced Module Manager, czy też RAXO All-mode PRO itp. Po instalacji paczki z komponentem RD e-Tickets komponent zostanie samodzielnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeśli jesteście zainteresowani na temat RD e-Tickets, proponujemy "zagłębić" się w home page autora niniejszego rozszerzenia. Najprościej jest ją wyszukać wpisując frazę „RD e-Tickets” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: www.google.com/search?q=RD e-Tickets + Joomla

Bezpieczne użytkowanie RD e-Tickets

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla Joomla! - RD e-Tickets jest bezpieczny . Tutaj przewodnią sprawą zdaje się być dbanie o jego aktualność. Prostym sposobem na aktualizację RD e-Tickets to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać w/w aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odszukamy na stronie twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek RD e-Tickets, All Weblinks, Advanced Module Manager bądź RAXO All-mode PRO receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...Joomli

Jak ściągnąć RD e-Tickets

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku RD e-Tickets) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki na temat RD e-Tickets były dla Was przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie „czarną magią” - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.