Ten kto korzysta z Joomla albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itd.) wie, iż rzeczywistą potęgą owych programów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz specjalnie utworzone dla nich programy . Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (po ang. components). Komponent to elementarny, jednakowoż najbardziej zaawansowany składnik Joomla. Liczba wspomnianych pluginów dla Joomla! zawiera się w tysiącach. Warto mieć w pamięci, iż "community" tego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie poszerza się i opracowuje nowe i kreatywne rozwiązania. Na przykład komponentem dla CMS Joomla! jest GMapFP : Google Map Creative Contact Form, czy ReReplacer Również Wśród tych programów odnajdziemy komponent - RSEvents!Pro.

Parę zdań na temat RSEvents!Pro

RSEvents!Pro to idealny wzór na to jak w niewielu krokach dostać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS funkcji jakie dotychczas nie do końca były dostępne, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto pamiętać, że dodatki (a spośród nich np. GMapFP : Google Map bądź właśnie RSEvents!Pro) pozwalają na wyposażenie naszej portalu w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności naszego serwisu w miarę bezpieczny i stabilny sposób, a co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować RSEvents!Pro do CMS Joomla?

Jeżeli instalacja RSEvents!Pro wzbudza w Was obawy i czujecie, że może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji RSEvents!Pro, sprowadza się w zasadzie do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą zwykłego instalatora, który domyślnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a więc instalacja RSEvents!Pro niczym nie różni się od instalacji dodatku GMapFP : Google Map lub Creative Contact Form, czy też ReReplacer itp. Po instalacji paczki z RSEvents!Pro rozszerzenie zostanie samoistnie osadzony w panelu zarządzania.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat RSEvents!Pro, proponujemy Wam "zagłębić" się w stronę producenta niniejszego rozszerzenia. Najprościej jest ją wyszukać bezpośrednio wpisując frazę „RSEvents!Pro” + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: Dokumentacja dodatku

Bezpieczeństwo używania komponentu RSEvents!Pro

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - RSEvents!Pro jest bezpieczny . W tym miejscu nadrzędną sprawą jest dbanie o jego aktualność. Prostym sposobem aktualizacji RSEvents!Pro to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronie autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek RSEvents!Pro, GMapFP : Google Map, Creative Contact Form bądź ReReplacer receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...CMS Joomla!

Skąd bezpiecznie pobrać RSEvents!Pro

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku RSEvents!Pro) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie społeczeństwo Joomla! bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas podpowiedzi na temat RSEvents!Pro będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.